Чикаго Блекхоукс – НЮ ДЖЪРСИ ДЕВИЛС 5:7
(4:2, 1:4, 0:1)
* Майлс Ууд вкара първия в кариерата си хеттрик и добави една асистенция в актива си при успеха на Ню Джърси. Новобранецът Нико Хишиър добави едно попадение и две голови подавания, а по веднъж се разписаха Анди Грийн, Тейлър Хол и Браян Гибънс. Крис Кинкейд направи 39 спасявания за лидера в Дивизия Метрополитън. Това беше втора поредна победа за „дяволите“, които преди това имаха серия от четири последователни поражения. Защитникът Ян Рута се отличи с гол и две асистенции за Чикаго, а Патрик Кейн добави едно попадение и едно голово подаване. Артьом Анисимов, Танър Керо и новобранецът Алекс ДеБринкет също бяха точни за Блекхоукс. Вратарят Кори Крофърд получи шест гола от 25 удара и в началото на третия период беше заменен от Антон Форсберг, който завърши с 12 отразени изстрела.

ВАШИНГТОН КЕПИТЪЛС – Едмънтън Ойлърс 2:1 след дузпи
(0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0)
* Ти Джей Оши единствен се разписа при дузпите и донесе успеха на Вашингтон. Дмитрий Орлов беше точен за Кепитълс в редовното време, а Брейдън Холтби направи 29 спасявания и не допусна гол при дузпите. Джуджар Хайра се разписа за Едмънтън, а Лоран Брасоа отрази 18 удара в първия си мач за сезона и общо 12-и за последните четири години.

Анахайм Дъкс – ТАМПА БЕЙ ЛАЙТНИНГ 1:2
(0:0, 0:1, 1:1)
* Джей Ти Браун вкара победния гол за Тампа Бей в средата на третата част, а това беше четвърти пореден успех за „светкавиците“. Владислав Наместников също се записа за лидера в Източната Конференция, а Андрей Василевски направи 28 спасявания. Якоб Силверберг беше точен за Анахайм, а Джон Гибънс отрази 35 удара.

Лос Анджелис Кингс – САН ХОСЕ ШАРКС 1:2
(1:0, 0:0, 0:2)
* Джоел Уорд реализира победния гол за Сан Хосе 7:10 минути преди края на мача, а Мартин Джоунс направи 26 спасявания. Това беше втора поредна победа за „акулите“ и шеста в последните им седем мача. Мелкер Карлсон също беше точен за Шаркс. Дъстин Браун се разписа за „кралете“ през първата третина, а вратарят Джонатан Куик отрази 31 удара. Лос Анджелис Кингс за първи път през сезона загуби два поредни мача.