ЦСКА записа шеста победа в женското първенство, след като се наложи като гост над Казанлък Волей с 3:0 (25:18, 25:18, 26:24) в мач от 10-и кръг.

Така "червените" заемат второ място в таблицата, само на две точки от лидера Марица.

Момичетата на Юлия Иванова изцяло владееха положението на игралното поле в първите два гейма. В края на третата част се развихри истински екшън - гостуващият тим вече предвкусваше победата, но "розите" успяха да изравнят и да изправят на нокти волейболистките от столицата. Те обаче се оказаха по-издръжливи и затвориха чисто след 26:24.

ЦСКА има 18 точки в актива си (6 победи, 2 загуби), Казанлък остава на последната осма позиция, без записан успех до момента.

В следващия кръг "червените" излизат срещу Берое, а Казанлък гостува на Славия. Мачовете са на 9 и 10 февруари.