Волейболистите на Левски спечелиха гостуването на Добруджа 07 (Добрич) с 3:0 гейма (27:25, 25:13, 26:24) в мач от 14-ия кръг на Суперлигата, който се игра тази вечер в пълната зала "Добротица".

Така "сините" взеха реванш от съперника. Именно Добруджа отстрани Левски от участие във финалния турнир за Купата на България след драматично 3:2 гейма.

Най-полезни за успеха на тима на Владо Николов тази вечер бяха опитният капитан Смилен Мляков (1 блок, 1 ас и 38% ефективност в атака) и Гордън Люцканов (2 аса, 64% ефективност в атака и 36% позитивно посрещане) с по 11 точки.

Левски е на пето място във временното класиране с 8 победи, 6 загуби и 24 точки. Добруджа има 17 точки след 6 победи и 8 загуби до момента в Суперлигата.