Юношите на ЦСКА до 17 години победиха Витоша (Бистрица) с 6:1 в мач от втория кръг на Елитната група, който се игра на базата в Панчарево.

"Армейците" откриха резултата в 26-ата минута, когато Мартин Смоленски беше точен с глава след центриране отляво на Димитър Михайлов, пише cska.bg. В 40-aта минута Михайлов удвои преднината на домакините, а три по-късно Даниел Иванов реазлизира дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кристиян Атанасов.

В 57-ата минута Даниел Иванов удари напречната греда след силен шут, а в 59-ата Михайлов отбеляза красив гол от дистанция за 4:0.

Мартин Смоленски реализира втори гол в мача в 67-ата минута, а в 72-ата Витоша намали. В 83-ата Тома Ушагелов направи резултата 6:1, след като се разписа от пряк свободен удар. Двата отбора доиграха двубоя с по 10 души, след като Смоленски и играч на гостите се сдърпаха и съдията ги изгони.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Монтана.

Съставът на ЦСКА: Илия Шаламанов (в), Любомир Митков, Християн Петров, Георги Замфиров, Георги Иванов, Емил Ценов (к), Иван Иванов, Даниел Иванов, Димитър Михайлов, Кристиян Атанасов, Мартин Смоленски
Резерви: Майкъл Георгиев (в), Марио Николов, Георги Юруков, Емил Пинджуров, Атанас Няголов, Тома Ушагелов
Треньори: Добромир Митов и Сашо Борисов