Аутсайдерът в Първа лига Верея победи с 5:1 тгима от Втора лига Локомотив (Горна Оряховица) в контролна среща, която се игра на стадион в Мъглиж. В лагера на отбора от Стара Загора не помнят кога за последно са вкарвали толкова много голове в един мач. Само за справка ще отбележим, че до момента през сезона в Първа лига Верея има едва 7 попадения на сметката си и едва 4 спечелени точки, заемайки последното място.

В контролата в Мъглиж Локомотив (Горна Оряховица) откри резултата още във втората минута след дузпа, но след това инициативата бе поета от Верея и старозагорските футболисти вкараха пет гола във вратата на противника си.

Денислав Станчев изравни в петата минута, а до края на полувремето точен бе още и датският защитник Емил Йоргенсен - в 32-ата минута.

След почивката Верея продължи да доминира и заслужено отбеляза още три гола във вратата на тима от Горна Оряховица. Точни бяха Станислав Маламов (два гола - в 53-ата и 62-ата минути), както и Дино Мартинович в 77-ата.