Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Германецът Миша Зверев ще бъде съперник на Григор Димитров във втория кръг на турнира в Синсинати, след като записа успех с 6:3, 6:4 над босненеца Дамир Джумхур след 70 минути на корта.

30-годишният Зверев направи пробив още във втория гейм на мача и това му беше достатъчно за спечелване на първия сет. Джумхур проби във втория гейм на втория сет, но германецът веднага върна брейка. След това Миша Зверев направи пробив за 4:3 и това му позволи да спечели мача.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Григор Димитров започва защитата на титлата си от Синсинати тази вечер. Мачът му срещу Зверев по програма трябва да започне след 21:30 часа българско време. До момента българинът е спечелил и трите си мача срещу родения в Москва германски тенисист. И трите срещи бяха през 2017 година, когато Гришо спечели в Стокхолм, Торонто и Ротердам.