Българите Александър Донски и Симон Антъни Иванов се разминаха с титлата на двойки от Фючърс турнира в Пловдив, след като загубиха първия сет от четвъртите поставени - Александър Игошин и Евгений Тюрнев с 1:6,  спечелиха втория със 7:6 (11:9) след много силна игра и загубиха в супер тайбрека с 10:6, макар да поведоха с 2:0.

Двамата българи играят за първи път заедно, тъй като Иванов (на снимката вдясно) се готви в Испания, Донски в школата на Патрик Муратоглу във Франция, но демонстрираха железен характер и в предишните си мачове успяваха да обърнат резултата, макар да губеха в първия сет.

Публиката остана много доволна от представянето на двамата българи и възхитена от синхрона им.

За Донски това е трети финал в последните няколко седмици, след като беше на крачка от трофея и в Созопол на сингъл, но позорна съдийство му отне победата срещу турчина Алтуг Челикбилек, а на двойки той и Александър Лазаров също отстъпиха в битката за титлата.