Футболистите на ЦСКА разпуснаха с киновечер преди двубоя с Монтана. В неделя “червените“ изгледаха прожекцията на екшъна "Хищникът", пише „Тема Спорт“. Двучасовата продукция е четвърта част от едноименната поредица. Първият филм от нея излиза през 1987 г.

Играчите на ЦСКА изкараха 5-дневен лагер в Монтана, като те са в града още от петък. В събота тимът на Нестор Ел Маестро победи Ботев (Враца) с 2:0 на "Огоста", а днес им предстои втори мач на този стадион, тъй като от 19:00 часа гостуват на местния Монтана в 1/16-финален мач за Купата на България.

Футболистите си направиха няколко разходки в Монтана между двете срещи. „Червените“ останаха доволни от предоставените условия, като ръководството на Монтана даде и съгласието си съперникът тренира на "Огоста" в дните между двата мача.