Русия вкара цели 9 безответни гола в домакинството си на Сан Марино от група "И" на евроквалификациите. По този начин "Сборная" счупи рекорда си за най-много отбелязани голове в една среща, който до момента бе 7.

Голеадата в Саранск започна в 25-ата минута, като Чеволи си отбеляза автогол. 5 минути по-късно Дзюба вкара от дузпа, за да удвои, а след още 5 Кудряшов направи класиката. До края на полувремето Миранчук вкара още един гол, с което преднината на "Сборная" стана от 4 гола.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

В 73-ата и 76-ата минута Дзюба вкара нови два гола за домакините, а в 77-ата и 83-ата Смолов стори същото, покачвайки на 8:0. Последният гол падна в 88-ата минута и бе дело на Дзюба, който вкара четвъртото си попадение в срещата.

С победата Русия е на второ място със 6 точки в своята група, като лидер там е Белгия със същия актив, но среща по-малко, която е срещу Казахстан днес. Сан Марино е на последно място с голова разлика след три мача 0:16.