Фернандо Торес изигра последния си мач с екипа на Атлетико (Мадрид) и вкара един от головете за успеха с 3:2 при визитата срещу Б националния тим на Нигерия в контрола, която се игра в град Уйо.

Келеши Нвакали (31) даде преднина на домакините, но бързо „дюшекчиите“ изравниха чрез Анхел Кореа (34) след пас на Томас Партей. При равенство 1:1 двата тима се оттеглиха на почивка.

През втората част Фернандо Торес (63) направи пълен обрат след асистенция на Анхел Кореа, но нигерийците изравниха с гол на Махамед Усман (79). Борха Морено (85) оформи крайния резултат след пас на Витоло. След мача на гостите бе връчен и трофей.

Нигерия е в група D на Световното с тимовете на Аржентина, Хърватия и Исландия. Мондиал 2018 в Русия ще се проведе от 14 юни до 15 юли.