Българският национал Страхил Попов записа асистенция за Касъмпаша при домакинската победа над Аланияспор с 3:2 в среща от 18-ия кръг на турската Суперлига.

Ефеджан Караджа (15) вкара първия гол в мача за гостите, а след това Страхил Попов центрира от десния фланг за изравнителното попадение на Самюел Едуок (22).

В самия край на полувремето Аланияспор пак поведе след гол на Емра Акбаба (45-дузпа), но след почивката Едуок (71) пак изравни, а Мбайе Диане (87) направи обрата пълен и донесе победата на домакините. Малко преди този гол Мамаду Фофана от гостите получи червен картон.

След първия си успех за годината Касъмпаша заема 11-о място в класирането с 22 точки. Лидер е Истанбул Башакшехир с 36 точки, пред Галатасарай с 35 и Фенербахче с 33. Шампионът Бешикташ е четвърти с 30 точки.