Българският национал Георги Миланов изгледа от резервната скамейка на ЦСКА (Москва) домакинската победа срещу швейцарския Йънг Бойс с 2:0 в реванш от плейофите за влизане в групите на Шампионската лига. Руският гранд бе спечелил с 1:0 в първия мач и с общ резултат 3:0 се класира за груповата фаза, а тимът от Берн ще играе в групите на Лига Европа. Георги Шенников (45) материализира превъзходството на „армейците” в края на първата част, а след почивката Алан Дзагоев (64) оформи крайния резултат, възползвайки се от извеждащ пас на Витиньо.

В същото време Живко Миланов игра цял мач за кипърския шампион АПОЕЛ (Никозия) при равенството 0:0 срещу Славия в Прага. Така тимът от острова на Афродита успя да елиминира чешкия първенец с общ резултат 2:0, постигнат още в първата среща, класирайки се за груповата фаза на най-престижния европейски клубен турнир. На реванша домакините опитаха всички по силите си да заличат сериозния си пасив от първия мач, но дори не успяха да стигнат до успеха и ще играят в групите на Лига Европа.

Жребият за груповата фаза на Шампионската лига е утре от 19:00 часа българско време.

РЕЗУЛТАТИ, ГОЛМАЙСТОРИ И ВСИЧКО ЗА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА - ТУК!