Полша загуби от Нигерия с 0:1 в контрола, която се игра във Вроцлав. За домакините играха двама от футболистите на Лудогорец – Яцек Горалски и Якуб Швиерчок, влезли като резерви. Горалски смени още в 19-ата минута Карол Линети от Сампдория, а Швиерчок се появи в игра в 67-ата минута на мястото на голмайстора на Байерн Роберт Левандовски. Защитникът на Локомотив (Пловдив) Стивън Езе пък изгледа мача от резервната скамейка на гостите.

Левандовски и компания нямаха ден, след като бяха обезсърчени от вратаря на „суперорлите” Франсис Узухо. Домакините пропуснаха най-доброто си положение малко преди почивката, когато след силен удар на Гжегож Криховяк претендираха, че топката е преминала голлинията, но съдията Майкъл Оливер не видя гол.

Нигерийците стигнаха до победата с единствения си точен удар във вратата. Той бе на Виктор Моузес в 61-ата минута, когато халфът на Челси реализира дузпа.

В следващия си мач Полша среща Южна Корея, а Нигерия ще мери сили срещу Сърбия. И двете срещи са на 27 март.