Ювентус и Тотнъм сътвориха истинско зрелище за феновете в Сингапур в двубоят от летния турнир Интернешънъл чемпиънс къп, спечелен от англичаните с 3:2.

Мачът беше първа проверка и за двата тима, като дебют направи новото попълнение на Юве Матайс де Лихт, след чиято поява обаче в 63-ата минута Тотнъм направи обрат.

Winbet - на един клик разстояние! (18+)

Ерик Ламела откри резултата за Тотнъм в 30-ата минута, като довкара топката с удар отблизо, а Гонсало Игуаин изравни в 56-ата с шут от границата на наказателното поле.

Само няколко по-късно се разписа с Кристиано Роналдо, засичайки прострелно центриране на Де Лишио отляво. Головото шоу не спря и Лукас вкара за 2:2, отбелязвайки трето попадение в мача за по-малко от 10 минути.

Хари Кейн изправи феновете на крака в продължението с гол от центъра, възползвайки се от грешка на резервата Войчех Шчесни.