Българският защитник Радослав Димитров се превърна в герой за своя Университатя (Крайова) срещу Поли (Тимишоара). Двата тима направиха 1:1 в среща от 26-ия кръг на румънския шампионат, като единственият гол за домакините бе именно на бившия защитник на Славия и Левски.

Гостите от Тимишоара откриха резултата в 50-ата минута чрез Андрей Енеску. Седем минути по-късно Ради Димитров възстанови равенството. Цял мач за тима от Крайова изигра и бившият футболист на Лудогорец Христо Златински. Димитров също остана на терена до края.

С равенството Университатя събра 51 точки и върви трети в класирането, като пропусна да изпревари за второто място тима на Стяуа, който има 52 и мач по-малко. Лидер с 56 е Клуж, който също е с мач по-малко.