Нашият национал Георги Миланов не е загубил надежда за класиране на Европейското първенство. Халфът на ЦСКА (Москва) говори след загубата от Норвегия с 1:2 в Осло. “Така е, получихме нелепи два гола. Предишния мач бяхме много зле, днес не бяхме чак така. Показахме характер и успяхме да изравним, макар че първият гол малко ни изненада. Затова ни беше трудно на терена в следващите минути. През второто полувреме разигравахме повече топката, те се прибраха. После падна този гол от нищото за 2:1 и това беше. Те се зарадваха много, но нека да не бързат. Такива нелепи голове може би ще се случат веднъж на 30-40 мача, заяви Миланов. - Всеки може да говори каквото иска. Всички дадохме каквото можехме. Имаше голямо напрежение върху нас. Днес не се получи, макар че не мисля, че играхме слабо.“