Радостин Кишишев започна като титуляр за “лисиците” в тази среща и остана на терена до 63-ата минута, когато бе заменен от Кинг. Другият българин в тима на Лестър Александър Тунчев не записа нито минута в тази среща. Бившият защитник на българския шампион ЦСКА бе в групата за мача, но през цялото време остана на резервната скамейка на “лисиците”. Единственото и победно попадение за Лестър отбеляза Хоърд в 36-ата минута на мача. За успеха на домакините помогна и това, че Стокпорт остана с човек по-малко в 19-ата минута, когато директен червен картон получи Макнейл.

Резултати от 1-ия кръг на Карлин Къп:

Борнемут – Кардиф 1:2, Брайтън – Барнет 4:0, Бристол С. – Питърбъро 2:1, Бъри – Бърнли 0:2, Чарлтън – Йовил 0:1, Честър – Лийдс 2:5, Крю А. – Барнзли 2:0, Дагенъм енд Реднъм – Рединг 1:2, Дарби Каунти – Линкълн 3:1 (след продължения), Екзитър – Саутхямптън 1:3, Джилингам – Колчестър 0:1, Гримзби – Транмиър 2:0, Хартлипул – Скънторп 3:0, Хъдърсфийлд – Брадфорд 4:0, Ипсуич – Лейтън Ориент 4:1, Лестър – Стокпорт 1:0, Лутън – Плимут 2:0, Макълсфийлд – Блекпул 2:0, Милуол – Нортхямптън 0:1, МК Донс – Норич 1:0, Нотс К. – Донкастър 1:0 (след продължение), Престън НЕ – Честърфийлд 2:0, Рочдейл 0:0 (1:4 след дузпи), Шефилд У. – Родъръм 2:2 (3:5 след дузпи), Шросбъри – Карлайл 0:1, Саутенд – Челтнъм 0:1 (след продължение), Суонзи – Брентфорд 2:0, Суиндън – К.П.Р. 2:3, Уолсол – Дарлингтън 1:2, Уотфорд – Бристол Р. 1:0, Уулвърхямптън – Акрингтън 3:2 (след продължения), Кристъл Палас – Херефорд 2:1. /БЛИЦ