Българският национал Божидар Краев отбеляза втория си гол за Мидтиланд, който бе повече от красив!

Датският тим победи с 3:0 като гост бойкия тим на Одензе в 1/8-финален мач за купата на Дания.

Бившият футболист на Левски влезе в игра при резултат 2:0 в 80-ата минута, а седем по-късно отбеляза прекрасното попадение, за да оформи крайния резултат.

Това е втори гол на Краев в рамките на 158 минути игра. Първото попадение за Мидтиланд талантът отбеляза на 29 юни при победата с 6:1 над Дери Сити в мач от Лига Европа.

"Много съм щастлив, че вкарах и дебютирах в турнира за купата на Дания. С работа можеш да постигнеш всичко. Радвам се, че получих шанс да играя", бе част от изказването на офанзивния полузащитник след мача с Одензе.