Легенди на Реал (Мадрид) и Милан играха в благотворителен мач срещу инфаркта. Шоуто се състоя пред 60 хиляди зрители на "Сантяго Бернабеу", като домакините спечелиха с 4:3.

Срещата започна с два бързи гола на Симоне и Руи Коща в полза на италианците в 3-ата и 5-ата минута, но домакините изравниха чрез Бутрагеньо в 10-ата минута и Амависка в 37-ата минута.

През втората част Алфонсо вкара още два гола за "кралския клуб" в 52-ата и 85-ата минута от дузпа, а отново Руи Коща бе точен за "росонерите" в 57-ата минута и така бе оформен крайния резултат 4:3.

Реал Мадрид: Буйо, Контрерас, Харо, Чендо, Веласко, Рохас, Санчис, Рамис, Фернандо Санс, Елгера, Сабидо, Оскар Рубио, Гарсиа Кортес, Хулио Йоренте, Фиго, Макманаман, Виктор, Гайего, Зидан, Карембьо, Иван Перес, Сантияна, Бутрагеньо, Амависка, Дани и Алфонсо;

Милан: Себастиано Роси, Симоне Бралиа, Барези, Костакурта, Малдини, Филипо Гали, Панучи, Анжело Карбоне, Диего Фузер, Стефано Еранио, Лентини, Руи Коща, Бобан, Марко Симоне, Масаро, Евани, Албанезе, Стефано Нава, Жан-Пиер Папен, Уеа, Кафу и Сержиньо