Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Италия и Полша завършиха при 1:1 в двубой от Лигата на нациите. Мачът в Болоня беше първи за двата тима в турнира, като първото полувреме беше по-добро за гостите, а на почивката италианците си върнаха контрола в дебюта на новиия треньор Роберто Манчини.

Пьотър Зелински откри резултата в 40-ата минута, след като Левандовски му сервира топката с меко центриране. Зелински имаше още една добра атака в 6-ата минута, но Донарума се намеси.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

За Италия Федерико Бернардески бе замесен в по-интересните ситуации пред полската врата, но нямаше късмет да отбележи. Италианците все пак стигнаха до попадение, макар от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение на Блашчиковски, а Жоржиньо изравни от бялата точка в 78-ата минута за крайното 1:1.

Полша и Италия са на първите две места в групата, но третият отбор Португалия все още не е дебютирал в турнира.