Играй БЛИЦ ГЕЙМ 3 - ТУК!

Торпедо (Кутаиси) се класира за плейофа в Лига Европа. Българският защитник Лазар Марин и съотборниците му в грузинския тим елиминираха Кукеши и ще спорят с Лудогорец за място в групите на втория по сила европейски клубен турнир.

Албанците спечелиха с 2:0 тази вечер, но Торпедо беше победил с категоричното 5:2 преди седмица и така с общ резултат 5:4 се класира за плейофа.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Цял мач за гостите отново записа българинът Лазар Марин, който вкара един от головете за своя тим в първия сблъсък в Грузия.

Реджиналдо вкара и двата гола за Кукеши в реванша тази вечер. Бразилецът се разписа от дузпи - първо в 29-ата, а след това и в 75-ата минути.

В заключителните минути домакините можеха да стигнат и до трети гол, който щеше да ги прати на плейоф, но Лазар Марин и съотборниците му успяха да удържат натиска и да се класират напред.

Първата среща ще се играе в Грузия на 23 август, а реваншът в Разград ще бъде седмица по-късно - на 30 август.