Бербо започна като титуляр за водения от испанския мениджър Хуанде Рамос тим на Тотнъм, но бе заменен на почивката, а през второто полувреме на мястото на българина в игра се появи Аарън Ленън. Иначе резултатът в срещата бе открит в полза на “шпорите” още в 3-ата минута, когато точен бе новото попълнение Дейвид Бентли. След още 60 секунди игра преднината на лондончани бе удвоена след попадение на Дарън Бент. В 44-ата минута Бентли вкара втория си гол за “шпорите” в този мач, за да направи резултата класически 3:0. След почивката головата фиеста продължи и в 50-ата минута преднината на Тотнъм нарасна на 4:0 след гол на влезлия на мястото на Бербатов Аарън Ленън. Крайното 5:0 в тази контрола пък бе оформено в 54-ата минута, след като и Бент вкара втория си гол в мача. До края на срещата не се случи нищо по-интересно, освен че Акуилани получи втори жълт картон в 80-ата минута и трябваше да поеме към съблекалните преди всички останали. /БЛИЦ