Армения си отмъсти на Губралтар за домакинската загуба с 0:1 и разби съперника с 6:2 като гост в среща от група 4 на Лига D в турнира Лига на нациите. Домакините поведоха с гол на Андет Бар (10) и събудиха спомена за триумфа си на арменска земя, но след това Юра Мовсисян (27, 48, 52, 54) изригна с четири гола за гостите след асистенции на Карташян, Хофсепян, Хофханисян и голямата звезда Хенрих Мхитарян. Артур Карташян (66) и Александър Карапетян (90+4) вкараха другите два гола за арменците, а между тях Адам Пристили (78) вкара второ попадение за Гибралтар, който е трети в групата с 6 точки. Армения заема втора позиция с 9 точки и все още има теоретични шансове за първото място.

Лидер си остава Македония след успех с 2:0 при визитата си на аутсайдера Лихтенщайн. Енис Барди (53) и Илия Несторовски (90+1) се разписаха за четвъртия успех на македонците в групата. Така те са на върха с 12 точки и в последния кръг приемат Гибралтар. Лихтенщайн завърши мача в намален състав след втория жълт и червен картон на Визер в 50-ата минута. Иначе тимът е последен в групата с 3 точки и в заключителния кръг ще посрещне Армения.