Треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира равенството 1:1 срещу Дунав в среща от 18-ия кръг на Първа лига. "Белите" стигнаха до точка с опашкаря едва в последните минути, макар в предишния кръг да победиха един от лидерите - ЦСКА. Загорчич обяви, че именно повишеното самочувствие и подценяването е затруднило тима му днес в Русе.

"Започнахме добре мача в първите 10 минути - точно това, за което се разбрахме в съблекалнята. След това не знам какво стана, имаше ситуации, в които те можеха да ни вкарат. Разменихме си по две полувремена. Първото в полза на Дунав, а второто в полза на Славия.

След успеха срещу ЦСКА си говорихме, че ни чака много тежък мач и че трябва да сме концентрирани максимално, но психологията не позволи на играчите, мислейки си, че по-лесно ще успеем днес. Трябва да поработим върху нашата игра.

Трябва да си доволен, когато успееш да изравниш накрая. Дойдохме тук за трите точки, но не се получи", завърши Загорчич пред Диема Спорт.