Наставникът на Славия Златомир Загорчич коментира домакинската загуба с 1:2 от Етър, като остана разочарован от играта на "белите".

“Изиграхме най-слабия мач, откакто съм тук. През първото полувреме ни изненадаха. Допуснахме фатална грешка, но не мога да кажа нищо на Анди Христов, той е млад. Трудно е когато направиш такава грешка - с млад вратар, млад футболист. Днес играхме срещу опитен отбор.

Първото полувреме се защитаваха с петима човека и е много трудно да използваш крилата. Опитвахме с далечни удари. Влади Узунов имаше положение, но не успяхме да реализираме и в следващата атака ни вкараха гол.

Имаме много голям проблем в защита. Една победа от началото на сезона е малко, очаквах много повече. Очаквах победи и в трите мача на нашия стадион. Имаме нужда да се подсилим, за да направим конкуренция. Много съм ядосан от начина, по който изиграхме днешния мач”, коментира Загорчич пред микрофона на "Диема Спорт" след мача.