Треньорът на Славия Златомир Загорчич даде своето мнение за срещата, при която неговите момчета завършиха 1:1 с Локомотив (Пловдив). Специалистът коментира и масовия бой след края на мача.

"Масов бой? Нормални неща, тези неща се чувстват само тук. Случват се и на Запад. Дайте да говорим за това, което се случи на терена. Ако искате да си говорим за футбола през 90-те минути, добре. Можехме бързо да върнем гола чрез Милчо Ангелов, но за съжаление не можахме. Вкарахме един гол, но за съжаление втори не успяхме. Смяната на Георги Йомов? Той трябва да знае, че има слаба форма във футбола. Днес беше уморен, по-добре беше да го сменя, отколкото да се контузи и да направим глупост. Беше сърдит, това е нормално, когато футболист е сменен през първото полувреме. На полувремето се разбрахме с него. Гогата е добро момче, разбрахме се с него. Надявам се контузените да се върнат по-бързо", каза Заги.