Славия завърши наравно 3:3 с носителя на Купата на Армения за 2018 година Гандзасар Капан в поредната си приятелска среща, играна в Разлог. Гостите поведоха с три гола разлика преди почивката, след което "белите" се добраха до равенство.

При нарушението за дузпа, довела до втория гол за арменците, Владислав Узунов получи червен картон.

В 52-ата минута от дузпа Галин Иванов намали на 1:3, а шест минути след това и влезлият като резерва Ивайло Димитров се разписа от бялата точка.

Милчо Ангелов изравни за крайното 3:3 девет минути преди края на двубоя.

Във вторник Славия ще има учебна игра с футболисти от мексиканската мениджърска агенция Фуут Бико, след което носителят на Купата на България се завръща в София, където ще продължи своята лятна подготовка.

Титулярите от мача днес: Георги Петков, Димитър Велковски, Александър Александров, Милен Гамаков, Александър Станисавлиевич, Владислав Узунов, Янис Карабельов, Момчил Цветанов, Галин Иванов, Милчо Ангелов, Цветелин Чунчуков