Манчестър Юнайтед не изпита затруднения и победи Йънг Бойс (Берн) с класическото 3:0 като гост. В герой за "червените дяволи" се превърна Пол Погба, който отбеляза 2 попадения за успеха и асистира за третото.

Двубоят в Берн започна добре за домакините, които имаха възможност да вземат преднина в мача още в 8-ата минута, но шут на Оаро мина встрани от гредата на Давид де Хеа.

Първото положение и за Юнайтед не закъсня, като в 14-ата минута Ромелу Лукаку получи хубав пас от Погба, но изстрелът на белгиеца не намери очертанията на вратата.

Постепенно "червените дяволи" овладяха инициативата в срещата и в 35-ата минута Пол Погба им даде преднина. Французинът отбеляза страхотен гол от границата на наказателното поле.

В края на полувремето Юнайтед получи право да изпълни дузпа, като зад топката застана Погба и отбеляза за 2:0.

Второто полувреме продължи, както и първото - с по-добра игра на гостите от Англия.

В 66-ата минута Антони Марсиал направи 3:0 след прекрасен пас на Пол Погба.

До края "червените дяволи" можеха да отбележат още попадение, но в крайна сметка се задоволиха само с тези три.

Така Манчестър Юнайтед поведе в Група "H" на Шампионската лига, където втори е Ювентус, който в същото време победи като гост Валенсия с 2:0.