Фен на английския Тотнъм сътвори същинска глупост по време на историческия мач с Аякс, спечелен от "шпорите" с 3:2. Победата им донесе първи финал в Шампионската лига в историята на клуба, но вечерта не бе щастлива за един от привържениците на лондончани.

Неизвестният запалянко си тръгнал от "Йохан Кройф Арена" на полувремето на полуфиналния сблъсък, когато резултатът бил 2:0 за домакините.

Той бил толкова отчаян и решил, че няма връщане назад за неговия тим, което се оказа фатална грешка, а заради нея ултрасът на лондончани е скъсван от подигравки в световен мащаб в последните часове.

Снимка с неговото напускане на стадиона пък бе разпространена из социалните мрежи, а текстът към нея гласеше следното: "Ако имаш лош ден, спомни си, че не си този фен на Тотнъм, който напусна "Йохан Кройф Арена" на полувремето."