Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер се завръща на "Камп Ноу" за 1/4-финала реванш с Барселона тази вечер 20 години след знаменития обрат срещу Байерн (Мюнхен), в който вкара в 93-ата минута за победата с 2:1 във финала за Шампионската лига през 1999 година.

Тогава тимът му изоставаше с 0:1, но стигна до успеха, което ще опита да направи и сега, като "червените дяволи" изостават именно с 0:1 след първата среща срещу Барса.

През май 1999 година норвежецът влиза в ролята на златна резерва и се появява на терена на мястото на Анди Коул в 81-ата минута, като за решителното попадение му подава друга резерва - Теди Шерингам.

Самият Солскяер вече отбеляза, че се надява тимът му да вкара подобен на неговия късен гол, който да му донесе класиране на 1/2-финал или поне продължения в битката с Барселона тази вечер и със сигурност ще има едно наум, когато пуска резерви в мача на "Камп Ноу" тази вечер от 22:00 часа.