Треньорът на Септември Николай Митов не бе доволен след загубата с 1:4 от Славия. Специалистът не хареса поведението на играчите си в последните 15 минути, когато паднаха три гола за "белите".

"Не ми харесва поведението на нашите футболисти в последните 15 минути. Победата е заслужена за Славия. Ние изпуснахме шансове и направихме много грешки.

Ако играчите са загубили вяра е много лошо. На моменти ми харесаха неща. В първите 15 минути не стояхме добре, но се върнахме в мача. Когато можеше да го обърнем ни липсваше опит и увереност", бе мнението на наставника на Септември.

"Тази загуба не ме притеснява. Знаех, че ще има прекъсване на серията ни. Наясно съм с възможноститее на отбора. Продължаваме напред.  Няма да правим трагедии, но ще си кажем грешките", допълни Митов.