Попълнете търсена ключова дума или фраза
Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.
Приемам

Българите на Олиmпиадата

Програмата на Олимпиадата за 19 август

https://blitz.bg/sport/rio-2016/programata-na-olimpiadata-za-19-avgust_333409.html Blitz.bg/Sport
1 от 1

 

19 АВГУСТ    
ДИСЦИПЛИНА ЧАС  ФАЗА
Борба, жени, св.стил 75 кг 00:00 двубой за бронз
Борба, жени, св.стил 75 кг 00:00 двубой за бронз
Десетобой, мъже, хвърляне на копие 00:35 група А
Борба, жени, св.стил 75 кг 00:35 ФИНАЛ
Баскетбол, жени 00:35 полуфинал
Десетобой, мъже, хвърляне на копие 01:45 група Б
Таекуондо, жени, 57 кг 02:00 репешажи
Таекуондо, мъже, 68 кг 02:15 репешажи
Хандбал, жени 02:15 полуфинал
Тласкане на гюле, мъже 02:30 ФИНАЛ
Таекуондо, жени, 57 кг 02:45 репешажи
1500 метра мъже 02:45 полуфинал
Таекуондо, мъже, 68 кг 02:45 репешажи
1500 метра мъже 02:55 полуфинал
Таекуондо, мъже, 57 кг 03:00 двубой за бронз
Хвърляне на копие, жени 03:10 ФИНАЛ
800 метра жени 03:15 полуфинал
Таекуондо, мъже, 68 кг 03:15 двубой за бронз
800 метра жени 03:23 полуфинал
Таекуондо, жени, 57 кг 03:30 двубой за бронз
800 метра жени 03:31 полуфинал
Десетобой, 1500 метра мъже 03:45 серии
Таекуондо, мъже, 68 кг 03:45 двубой за бронз
Десетобой, 1500 метра мъже 03:56 серии
Плажен волейбол, мъже 04:00 мач за бронз
Таекуондо, жени, 57 кг 04:00 ФИНАЛ
Бягане с препятствия, 400 м, жени 04:15 ФИНАЛ
Таекуондо, мъже, 68 кг 04:15 ФИНАЛ
Волейбол, жени 04:15 полуфинал
Спринт 200 м, мъже 04:30 ФИНАЛ
Плажен волейбол, мъже 05:59 ФИНАЛ
Голф, жени 13:30 трети кръг
Спортно ходене, 50 км 14:00 ФИНАЛ
Бадминтон, мъже 14:30 полуфинал
Каяк, 200 м, мъже 15:00 серии
Таекуондо, жени, 67 кг (Мартон-Татар) 15:00 1/16-финал
Каяк, 200 м, мъже 15:07 серии
Каяк, 200 м, мъже 15:14 серии
Таекуондо, мъже, 80 кг (Лопез-Гаун) 15:15 1/16-финал
Бадминтон, мъже 15:20 полуфинал
Кану, двойка мъже, 1000 м 15:21 серии
Кану, двойка мъже, 1000 м 15:29 серии
Таекуондо, жени, 67 кг 15:30 1/16-финал
Каяк, четворка жени, 500 м 15:37 серии
Каяк, четворка жени, 500 м 15:44 серии
Таекуондо, мъже 80 кг 15:45 1/16-финал
Каяк, четворка мъже, 1000 м 15:51 серии
Каяк, четворка мъже, 1000 м 15:59 серии
Конен скок 16:00 първи кръг
Водна топка, жени 16:00 двубой за 7-8 място
Таекуондо, жени, 67 кг 16:00 1/16-финал
Борба, мъже, 57 кг 16:00 квалификации
Борба, мъже, 74 кг 16:00 квалификации
Каяк, мъже, 200 м 16:07 полуфинал
Борба, мъже, 57 кг 16:10 квалификации
Борба, мъже, 74 кг 16:10 квалификации
Бадминтон, жени 16:10 мач за бронз
Таекуондо, мъже 80 кг 16:14 1/16-финал
Борба, мъже, 57 кг 16:15 квалификации
Борба, мъже, 74 кг 16:15 квалификации
Художествена гимнастика, индивидуално 16:20 квалификации
Каун, двойка мъже, 1000 м 16:21 полуфинал
Борба, мъже, 57 кг 16:22 квалификации
Модерен петобой, жени, плуване 18:05 серии
Модерен петобой, жени, плуване 18:10 серии
Модерен петобой, жени, плуване 18:15 серии
Таекуондо, мъже 80 кг 18:15 1/16-финал
Модерен петобой, жени, плуване 18:20 серии
Таекуондо, жени, 67 кг 18:30 1/16-финал
Таекуондо, мъже 80 кг 18:45 1/16-финал
Футбол, жени (Бразилия - Канада) 19:00 мач за трето място
Волейбол, мъже (Италия - САЩ) 19:00 полуфинал
Конен скок 19:30 втори кръг
Колоездене BMX, жени 19:30 полуфинал
Колоездене BMX, мъже 19:38 полуфинал
Колоездене BMX, жени 20:00 полуфинал
Модерен петобой, жени, фехтовка 20:00 бонус рунд
Бокс, мъже, 52 кг 20:00 полуфинал
Колоездене BMX, мъже 20:08 полуфинал
Водна топка, жени 20:10 5-6 място
Бокс, мъже, 52 кг 20:15 полуфинал
Колоездене BMX, жени 20:30 полуфинал
Бокс, мъже, 64 кг 20:30 полуфинал
20 км спортно ходене, жени 20:30 ФИНАЛ
Колоездене BMX, мъже 20:38 полуфинал
Бокс, мъже, 64 кг 20:45 полуфинал
Художествена гимнастика, индивидуално 20:45 квалификации
Колоездене BMX, жени 21:00 ФИНАЛ
Бокс, мъже, 91+ кг 21:00 полуфинал
Таекуондо, жени 67 кг 21:00 1/4-финали
Колоездене BMX, мъже 21:10 ФИНАЛ
Бокс, мъже, 91+ кг 21:15 полуфинал
Таекуондо, мъже 80 кг 21:15 1/4-финали
Модерен петобой, езда, жени 21:30  
Хандбал, мъже 21:30 полуфинал
Водна топка, жени (САЩ-Италия) 21:30 ФИНАЛ
Бокс, жени, 69-75 кг 21:30 полуфинал
Баскетбол, мъже 21:30 полуфинал
Таекуондо, жени 67 кг 21:30 1/4-финали
Бокс, жени, 69-75 кг 21:45 полуфинал
Таекуондо, мъже 80 кг 21:45 1/4-финали
Скокове във вода, мъже 22:00 елиминации
Бокс, жени, 57-60 кг 22:00 ФИНАЛ
Таекуондо, жени 67 кг 22:00 1/4-финали
Борба, мъже, 57 кг 22:00 репешажи
Борба, мъже, 74 кг 22:00 репешажи
Таекуондо, мъже 80 кг 22:15 1/4-финали
Борба, мъже, 57 кг 22:15 репешажи
Борба, мъже, 74 кг 22:15 репешажи
Художествена гимнастика, индивидуално 22:20 квалификации
Таекуондо, жени 67 кг 22:30 1/4-финали
Борба, мъже, 57 кг 22:30 репешажи

Още по темата

Коментирай

0 Коментара