Попълнете търсена ключова дума или фраза
Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.
Приемам

Българите на Олиmпиадата

Българите и медалистите за 9 август

https://blitz.bg/sport/rio-2016/blgarite-i-medalistite-za-9-avgust_331216.html Blitz.bg/Sport
1 от 1
БЪЛГАРСКОТО ПРЕДСТАВЯНЕ ЗА 9 АВГУСТ
 
ИМЕ ДИСЦИПЛИНА ЧАС/РЕЗУЛТАТ
Антоанета Бонева стрелба, 25 м. възд. пистолет класира се на полуфинал
  стрелба, 25 м. възд. пистолет отпада на полуфинал
     
Ивайло Иванов джудо, кат. 81 кг., квал. победа с ипон
  джудо, кат. 81 кг, 1/8-финал победа с вазари
  джудо, кат. 81 кг, 1/4-финал загуба с ипон
  джудо, кат. 81 кг., репешаж загуба с ипон
     
Георги Божилов/
Кристиян Василев
гребане, двойка скул, полуфинал отпадат на полуфинал
     
Александър Николов плуване, 100 м. св. стил, серии трети в серията, отпада
   
 

ФИНАЛИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ЗА 9 АВГУСТ

Спорт gold.jpgЗлато silver.jpgСребро bronze.jpgБронз
       
Спортна гимнастика, жени, отборно САЩ Русия Китай
       
Кану слалом, едноместно кану Дени Гарго Шаню (Фр) Матей Бенюш (Слвк) Такуя Ханеда (Яп)
       
Скокове във вода, жени, синхронно, 10 м. платформа Китай (Ж. Чън, Х. Лиу) Малайзия (П. Памг, Дж. Чон) Канада (М. Бенфейто, Р. Фийон)
       
Конна езда, отборни скокове Франция Германия Австралия
       
Конна езда, индивидуални скокове Михаел Юнг (Гер) Николас Астие (Фр) Филип Дътън (САЩ)
       
Фехтовка, мъже, шпага Парг Сангионг (ЮКор) Геза Имре (Унг) Готие Грюмие (Фр)
       
Джудо, жени, кат. 63 кг. Тина Тръстеняк (Слвн) Кларис Агбенену (Фр) Аника вам Емден (Хол) и Ярден Герби (Изр)
       
Джудо, мъже, кат. 81 кг. Хасан Халмурзаев (Рус) Травис Стивънс (САЩ) Таканори Нагасе (Яп) и Серджо Тома (ОАЕ)
       
Стрелба, жени, 25 м. възд. пистолет Ана Коракаки (Гър) Моника Карш (Гер) Хайди Дитхелм Гербер (Швейц)
       
Плуване, жени, 200 м. св. стил Кейти Ледецки (САЩ) Сара Сьостром (Шв) Ема Макиън (Авл)
       
Плуване, мъже, 200 м. бътерфлай Майкъл Фелпс (САЩ) Масато Сакай (Яп) Тамаш Кендереши (Унг)
       
Плуване, жени, 200 метра съчетано Катинка Хосу (Унг) Сиобна-Мари О'Конър (Вбр) Мадлин Дирадо (САЩ)
       
Плуване, мъже, щафета 4х200 св. стил САЩ Великобритания Япония
       
Вдигане на тежести, жени, кат. 63 кг. Дън Уей (Кит) Чое Сим (КНДР) Карина Горичева (Каз)
       
Вдигане на тежести, мъже, кат. 69 кг. Жионг Ши (Кит) Данияр Исмаилов (Тур) Иззат Артиков (Kирг!

Още по темата

Коментирай

0 Коментара