Попълнете търсена ключова дума или фраза
Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.
Приемам

Българите на Олиmпиадата

Българите и медалистите за 12 август

https://blitz.bg/sport/rio-2016/blgarite-i-medalistite-za-12-avgust_331426.html Blitz.bg/Sport
1 от 1
 
БЪЛГАРСКОТО ПРЕДСТАВЯНЕ ЗА 12 АВГУСТ
 
ИМЕ ДИСЦИПЛИНА ЧАС/РЕЗУЛТАТ
Антон Ризов 50 м пушка от положение легнал отпада в квалификациите
     
Радослава Мавродиева лека атлетика, гюле, квал. отпада в квалификациите
     
Ивет Лалова лека атлетика, 100 м, квал. класира се за полуфиналите
     
Габриела/Стефани Стоева бадминтон, квал. загуба и във втората среща
     
Станимира Петрова бокс, кат. 51 кг. квал загуба още в първата среща
 
ФИНАЛИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ЗА 12 АВГУСТ
 
Спорт gold.jpgЗлато silver.jpgСребро bronze.jpgБронз
Стрелба с лък, мъже, индивидуално Бон-чан Ку (ЮКор) Жан-Шарл Ваядон (Фр) Брейди Елисън (САЩ)
       
Лека атлетика, жени, 10 000 метра Аяна Алмаз (Етиопия) Вивиан Чериот (Кения) Тирунеш Дибаба (Етиопия)
       
Лека атлетика, мъже, 20 км. спортно ходене Чжън Ван (Кит) Цзелин Цай (Кит) Дейн Бърд-Смит (Авл)
       
Лека атлетика, жени, гюле Мишел Картър (САЩ) Валери Адамс (Нова Зеландия) Анита Мартон (Унгария)
       
Батут, жени Розана МакЛенън (Кан) Брайони Пейдж (Вбр) Дан Ли (Кит)
       
Колоездене, писта, жени, отборен спринт Цзинцзе Гун и
Тянши Чжун (Кит)
Даря Шмельова и
Анастасия Войнова (Рус)
Мириам Велте и
Кристина Фогел (Гер)
       
Колоездене, писта, мъже, отборно преследване Великобритания Австралия Дания
       
Конна езда, обездка, отборно Германия Великобритания САЩ
       
Фехтовка, мъже, рапира, отборно Русия Франция САЩ
       
Джудо, жени, кат. +78 кг Емили Андеол (Фр) Идалис Ортис (Куба) Сун Ю (Кит)
      Канае Ямабе (Яп)
       
Джудо, мъже, кат.+100 кг Теди Рине (Фр) Хисайоши Харасава (Яп) Рафаел Силва (Бр)
      Оп Сасон (Изр)
       
Вдигане на тежести, жени, кат. до 75 кг Ним Джон Сим (КНДР) Дария Наумова (Блрс) Лидия Валентин Перес (Исп)
       
Вдигане на тежести, мъже, кат до 85 кг Киануш Ростами (Иран) Тян Тао (Китай) Габриел Синкраян (Румъния)
       
Гребане, двойка жени скул Илсе Паулис и Маайке Хед (Холандия) Линдзи Йенерих и Патрисия Обий (Канада) Хуан Вени и Пан Фейхонг (Китай)
       
Гребане, четворка мъже Великобритания Австралия Италия
       
Стрелба, 50 м пушка от положение легнал Хенри Юнгхегел (Германия) Ким Юнгхюн (Южна Корея) Кирил Григорян (Русия)
       
Гребане, двойка жени Хелън Глоувър и Хийтър Станинг (Великобритания) Ребека Слоун и Женевив Берент (Нова Зеландия) Ане Андерсен и Хедвиг Расмусен (Дания)
       
Гребане, двойка мъже скул Пиер Хоуин и Жереми Азу (Франция) Гари и Пол О’Донован (Ейре) Кристофер Брун и Аре Щрандли (Норвегия)
       
Плуване, 200 м гръб, жени Маделин Дирадо (САЩ) Катинка Хошу (Унгария) Хилари Калдуел (Канада)
       
Плуване, 100 м бътерфлай, мъже Джоузеф Скулинг (Сингапур) Майкъл Фелпс (САЩ), Чад льо Кло (ЮАР) и Ласло Чех (Унгария)  
       
Плуване, 800 м свободен стил, жени Кейти Ледецки (САЩ) Джаз Карлин (Великобритания) Богларка Капаш (Унгария)
       
Плуване, 50 м свободен стил, мъже Антъни Ървин (САЩ) Флоран Манаду (Франция) Натан Ейдриан (САЩ)
       
Тенис, двойки, мъже Рафаел Надал и Марк Лопес (Испания) Флорин Мерджя и Хория Текау (Румъния) Стийв Джонсън и Джак Сок (САЩ)
       

Още по темата

Коментирай

0 Коментара