Попълнете търсена ключова дума или фраза
Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.
Приемам

Българите на Олиmпиадата

Българите и медалистите за 11 август

https://blitz.bg/sport/rio-2016/blgarite-i-medalistite-za-11-avgust_331416.html Blitz.bg/Sport
1 от 1
 
БЪЛГАРСКОТО ПРЕДСТАВЯНЕ ЗА 11 АВГУСТ
 
ИМЕ ДИСЦИПЛИНА ЧАС/РЕЗУЛТАТ
Габриела/Стефани Стоеви бадминтон, двойки загуба в първата среща
     
Георги Божилов/Кристиян Василев гребане, двойка скул, финал Б трето място (девети в крайното класиране)
     
Симеон Чамов бокс, кат. 69 кг. осминафинали загуба от тайландеца Сайлом Ардее
 
ФИНАЛИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ЗА 11 АВГУСТ
 
Спорт gold.jpgЗлато silver.jpgСребро bronze.jpgБронз
Стрелба с лък, жени, индивидуално Хиежин Чанг (Южна Корея) Лиса Унру (Германия) Бобае Ки (Южна Корея)
       
Спортна гимнастика, жени, индив. многобой Симон Байлс (САЩ) Александра Рейсмън (САЩ) Алия Мустафина (Русия)
       
Кану-каяк слалом, мъже, двойка кану Ладислав Шкантар и Петер Шкантар (Слвк) Дейвид Флорънс и Ричард Хунслоу (Вбр) Готие Клаус и Матийо Пеш (Фр)
       
Кану-каяк слалом, жени, единичен каяк Майален Шорау (Испания) Луука Джоунс (Нова Зеландия) Джесика Фокс (Австралия)
       
Колоездене на писта, отборно, спринт Великобритания Нова Зеландия Франция
       
Ръгби-7, мъже Фиджи Великобритания ЮАР
       
Фехтовка, жени отборно, шпага Румъния Китай Русия
       
Джудо, жени, кат. 78 кг. Кайла Харисън (САЩ) Одри Чумео (Франция) Майра Агияр (Бразилия) и Анамари Веленсек (Словения)
       
Джудо, мъже, кат. 100 кг. Лукаш Крпалек (Чехия) Елмар Гасимов (Азербайджан) Сирил Маре (Франция) и Риунусуке Хага (Япония)
       
Гребане, мъже, двойка Ерик Мъри и Хамиш Бонд (НЗел) Лоурънс Бритън и Шоун Кийлинг (ЮАР) Джовани Абаняле и Марко ди Констанцо (Ит)
       
Гребане, жени, двойки скул Магдалена Фуларчик-Козловска и Наталия Мадай (Пол) Виктория Торнли и Катрин Грейнджър (Вбр) Доната Вистартаите и Милда Валчукайте (Лит)
       
Гребане, мъже, двойки скул Мартин и Валент Синкович (Хър) Миндаугас Грисконис и Саулис Ритер (Лит) Олаф Туфте и Киетил Борч (Нор)
       
Гребане, мъже, четворка скул Германия Австралия Естония
       
Гребане, жени, четворка скул Германия Холандия Полша
       
Гребане, мъже, четворка лека категория Швейцария Дания Франция
       
Стрелба, 50 м. възд. пушка от 3 положения Барбара Енгледер (Гер) Бинбин Жанг (Кит) Ли Ду (Кит)
       
Плуване, жени, 200 метра, бруст Ри Кането (Япония) Юлия Ефимова (Русия) Жинли Ши (Китай)
       
Плуване, мъже, 200 метра, гръб Райън Мърфи (САЩ) Мичел Ларкин (Австралия) Евгени Рилов (Русия)
       
Плуване, мъже, 200 метра, съчетано Майкъл Фелпс (САЩ) Косуке Хагино (Япония)  Шун Ван (Китай)
       
Плуване, мъже, 100 метра, свободен стил Симоне Мануел (САЩ) и Пени Олексияк (Кан)   Сара Сьостром (Швеция)

Още по темата

Коментирай

0 Коментара