Попълнете търсена ключова дума или фраза
Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.
Приемам

Българите на Олиmпиадата

Българите и медалистите за 10 август

https://blitz.bg/sport/rio-2016/blgarite-i-medalistite-za-10-avgust_331401.html Blitz.bg/Sport
1 от 1
 
БЪЛГАРСКОТО ПРЕДСТАВЯНЕ ЗА 10 АВГУСТ
 
ИМЕ ДИСЦИПЛИНА ЧАС/РЕЗУЛТАТ
Панчо Пасков Фехтовка, сабя, 1/16-финал класира се за 1/8-финал
  Фехтовка, сабя, 1/8-финал отпада на 1/8-финала
     
Самуил Донков Стрелба, 50 м. възд. пистолет, квал. отпада, 32 място в квал.
     
     
Нина Рангелова Плуване, 100 м. свободен стил, серии отпада, последна в своята серия
 
ФИНАЛИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ЗА 10 АВГУСТ
 
Спорт gold.jpgЗлато silver.jpgСребро bronze.jpgБронз
Спортна гимнастика, мъже, индив., многобой Кохей Убимура (Яп) Олег Верняев (Укр) Матс Уитлок (Вбр)
       
Кану слалом, едноместен каяк Джоузеф Кларк (Вбр) Питер Каузер (Слвн) Иржи Пръскавец (Чех)
       
Колоездене, шосе, по часовник, мъже Фабиан Канчелара (Швейц) Том Дюмолен (Хол) Кристофър Фрум (Вбр)
       
Колоездене, шосе, по часовник, жени Кристин Армстронг (САЩ) Олга Забелинская (Рус) Анна ван дер Бреген (Хол)
       
Скокове във вода, мъже, синхронно, 3 м. трамплин Джак Лафър/Крис Миърс (Вбр) Сам Дорман/Майк Хиксън (САЩ) Юан Цао/Кай Цин (Кит)
       
Фехтовка, жени, рапира Инна Дериглазова (Рус) Елиса Ди Франчиска (Ит) Инес Бубакри (Тун)
       
Фехтовка, мъже, сабя Арон Шилаги (Унг) Дарил Хомер (САЩ) Юнгван Ким (Кор)
       
Джудо, жени, кат. 70 кг. Харука Тачимото (Яп) Юри Алевар (Кол) Сали Конуей (Вбр) и Лаура Кох (Гер)
       
Джудо, мъже, кат. 90 кг. Машу Бейкър (Яп) Варлам Липартелиани (Грузия)

Дон Хан-Гуак (Корея) и Сюнчжао Чън (Китай)

       
Стрелба, мъже, двоен трап Фехаид Ал-Дехаани (Кувейт/Ол.флаг) Марко Иноченти (Ит) Стивън Скот (Вбр)
       
Стрелба, мъже, 50 м. възд. пистолет Жин Жон-о (ЮКор) Хоанг Суан Вин (Виет) Синг Гук Ким (КНДР)
       
Плуване, мъже, 200 метра, бруст Димитри Баландин (Каз) Джош Пренът (САЩ) Антон Чупков (Рус)
       
Плуване, жени, 200 метра, бътерфлай Мирея Белмонте Гарсия (Исп) Меделин Гроувс (Авл) Нацуми Хоши (Яп)
       
Плуване, мъже, 100 метра свободен стил Кайл Чалмърс (Авл) Петер Тимерс (Бел) Нейтън Адриан (САЩ)
       
Тенис на маса, жени, сингъл Нинг Динг (Китай) Ли Ксиаоксиа (Китай) Ким Сонг И (КДНР)
       
Вдигане на тежести, жени, кат. 69 кг. Сян Янмей (Кит)

Жазира Жапаркул (Каз)

Сара Ахмед (Егип)
       
Вдигане на тежести, мъже, кат. 77 кг.

Нижат Рахимов (Каз)

Лю Ксиаожун (Кит) Мохамед Махмуд (Егип)

Още по темата

Коментирай

0 Коментара