Нефтохимик победи в контрола Ямбол с 1:0. Проверката се игра на стадион "Българово" и бе осма поред за „шейховете“.

През първата част Кристиян Парашкевов отбеляза единственото попадение в мача. Младият нападател е част от състава на Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик, но започна да се подготвя с представителния отбор още през изминалия сезон, когато тимът се подвизаваше в Първа лига. Той излезе сам срещу вратаря, след като бе изведен от Симеон Русев и отбеляза победното попадение.

До края на полувремето Нефтохимик създаде още две опасни ситуации пред вратата на Ямбол, но не успя да покачи резултата.

След почивката треньорът на „шейховете“ Диян Петков почти изцяло обнови състава. Играта през втората част бе равностойна, а положения липсваха.

Състав на Нефтохимик /първо полувреме/: Мартин Шейтанов, Станислав Жеков, Цветан Чахов, Димитър Дончев, Стивън Славков, Йолиян Милков, Симеон Русев, Стоян Калев, Димитър Тодоров, Кристиян Парашкевов, Даниел Стоянов
Състав на Нефтохимик /второ полувреме/: Ферди Мюмюнов, Цветомир Цонков, Димитър Дончев, Мариян Димитров, Кристиян Кръстев, Цветан Филипов, Даниел Стаматов, Живко Комелов, Стойко Иванов, Виктор Янев, Христо Янков