Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)
Шампионът на България Лудогорец стартира по ударен начин летните си контроли. Момчетата на Стойчо Стоев победиха с 12:1 третодивизионния Надежда (Доброславци) на комплекс "Царско село". За успеха най-резултатен бе Димо Бакалов, вкарал 5 попадения, а първи с екипа на "зелените" отбеляза новото попълнение Дан Битон. Друг нов в клуба Мавис Чибота пък пропусна дузпа през първата част.

Голеадата започна в 3-ата минута, когато Лукоки откри резултата. 6 минути по-късно Атанасов си вкара автогол за 2:0. До края на първата част падна само още един гол, а негов автор бе Шверчок, който направи класиката в 34-ата минута.

Второто полувреме започна ударно и от 50-ата до 55-ата минута паднаха нови три попадения. Битон отбеляза дебютен гол, а след това Вандерсон и Бакалов също се разписаха.

В 60-ата минута Лудогорец продължи с головете и Вандерсон се оказа в прегръдките на своите съотборници. Последваха нови два гола на Димо Бакалов, който реализира хеттрик между 63-ата и 70-ата минута.

10:0 направи Серкан Юсеин в 73-ата минута, а Бакалов продължи с наказателната акция, вкарвайки четвъртия си гол в срещата за 11:0.

В 82-ата минута Вандерсон отбеляза втория си гол в двубоя след асистенция на Ковачев.

Две минути по-късно третодивизионният тим все пак стигна до гол, който падна от дузпа.

Утре, неделя, тимът заминава на подготовка в Австрия. Делегацията на “орлите” ще лети с редовен полет на Луфтханза до Мюнхен в 13:10 часа. Очаква се футболистите да бъдат на Терминал 2 на летището в София около 11:30 часа.

На австрийска земя шампионите ще изиграят четири контроли - срещу словенския Триглав, шампиона на Азербайджан Карабах, шампиона на Украйна Шахтьор (Донецк) и румънския Ботошани.

Лудогорец - Надежда (Доброславци) 12:1
1:0 Лукоки (3'), 2:0 Атанасов (9' - автогол), 3:0 Шверчок (34'), 4:0 Битон (50'), 5:0 Вандерсон (52'), 6:0 Бакалов (55'), 7:0 Вандерсон (60'), 8:0 Бакалов (63'), 9:0 Бакалов (70'), 10:0 Юсеин (73'), 11:0 Бакалов (80'), 12:0 Вандерсон (82'), 12:1 Божилов (84' - дузпа)

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2019