ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 1 – ТУК!

Лудогорец спря серията си от победи в контролите, след като направи 1:1 срещу шампиона на Азербайджан Карабах. Проверката бе втора за родния първенец в Австрия.
Разградчани изиграха много по-силна първа част, в която поведоха чрез Якуб Швиерчок. Но след множеството промени на почивката играта им се промени, а азерите стигнаха до изравняването чрез Дани Кинтана.

Все пак Лудогорец можеше и да стигне до успеха, но появилият се на терена през второто полувреме Клаудиу Кешеру не успя да реализира дузпа, което не му се случва особено често. Така в крайна сметка победител нямаше.

Мачът се изигра на високо темпо, като имаше положения и пред двете врати.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

В 36-ата минута Марселиньо открадна топката в средата на терена и с перфектен пас намери Якуб Швиерчок зад защитата, той напредна и със страхотен удар преодоля вратаря за 1:0.

А след почивката играта на Карабах се промени в положителна за тима насока. Това беше продиктувано и от осемте смени в състава на "орлите". А силната игра на азерите доведе и до гол в 52-та минута. Топката стигна до наказателното поле на Лудогорец, откъдето беше върната за Дани Кинтана пред пеналтерията и той със силен и техничен изстрел преодоля Ренан и оформи крайното 1:1.

Стартовият състав на Пауло Аутуори: Даниел Наумов, Цветомир Панов, Козмин Моци, Рафаел Форстър, Натанаел - Лукас Саша, Густаво Кампаняро, Джоди Лукоки, Марселиньо, Върджил Мисиджан, Якуб Швиерчок
Резерви: Ренан, Сисиньо, Лъчезар Ковачев, Светослав Дяков, Ивайло Климентов, Доминик Янков, Жоао Пауло, Клаудиу Кешеру, Вандерсон, Димо Бакалов, Светослав Ковачев