Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Българският шампион Лудогорец направи втора поредна силна контрола след победата с 12:1 срещу Надежда (Доброславци). Днес "зелените" отново се забавляваха на терена и с лекота спечелиха срещу словенския Триглав с 4:0 в приятелски мач, игран в Австрия.

За успеха се разписаха Димо Бакалов (45', 58'), който вече има 6 попадения след първите две проверки, Ковачев (50') и новото попълнение Дан Битон (59'), за който пък това бе втори гол с екипа на "орлите".

Двубоят започна с осезаемо предимство на българския тим, но попадение така и не падаше.

Първото такова дойде чак 45-ата минута, след като Юсеин даде хубав пас за Бакалов, който откри резултата.

Първите 15 минути от второто полувреме бяха най-силни за шампионите и в 50-ата, 58-ата и 60-ата минута точни бяха Светослав Ковачев след пас от Лукоки, Бакалов и Битон.

До края "зелените" намалиха темпото и повече голове не паднаха.

Следващата проверка за тима, воден от Стойчо Стоев, е срещу Карабах в събота, 22 юни, от 19:00 часа.

Състави:
Лудогорец: 33. Ренан (46- Илиев), 11. Манолев (61- Икоко), 30. Моци (61- Григоре), 5. Терзиев, 4. Сисиньо (46- Лукоки), 37. Керчев  (46- Форстър), 82. Йорданов (46- Битон), 64. Янков (61- Недялков), 7. Бакалов, 96. Юсеин, 63. Рибейро (46- Ковачев)

Триглав: Чадеш, Криейзиу, Арх-Чесен, Шалиа, Удович, Журга, Рогели, Хасанай, Мертели, Секулич, Алиага
Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2019