Собственикът на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски и част от футболистите на "черно-белите" изгледаха на живо мач от турската Суперлига. "Смърфовете" посетиха "Ню Анталия Стейдиъм" за двубоя на местния Анталияспор срещу гранда Фенербахче.

Българите станаха свидетели на изключително вълнуващ мач с главни действащи лица Самуел Ето`о и Робин ван Перси. Двете звезди се отчетоха с по един гол, а двубоят завърши 4:2 в полза на домакините. Ето`o oткри резултата за Анталияспор в 40-ата минута, след което Данило и Жан Макун доведоха резултата до 3:0. Бруно Алвеш намали за "фенерите" в 85-ата, а Айтач вкара в 4-ата минута на добавеното време за 4:1. Появилият се на смяна за гостите Ван Перси оформи крайното 4:2 с попадение от дузпа в 96-ата минута.

"Вижте го Ето`o, искам ви като него!", обърнал се Крушарски към играчите си.

В събота Локомотив (Пловдив) изигра последната си контрола на лагера в Турция. Избраниците на Христо Колев - Бащата паднаха с 1:4 от казахстанския Атирау. Утре "смърфовете" се прибират в България и най-вероятно ще получат два дни почивка

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!