Локомотив (Горна Оряховица) загуби втората си контрола на лагера в Турция. Тимът на Иван Колев отстъпи с 0:2 на елитния полски Шльонск (Вроцлав).

Поляците вкараха по един гол в двете полувремена, като за тях Камил Билински се отличи с гол и асистенция. Той откри резултата в 22-ата минута с точен удар от наказателното поле. В 68-ата, след великолепен пробив, сложи топката на главата на японеца Риота Мориока, който отблизо удвои преднината на тима от Вроцлав.

До края на мача влезлият като резерва Петър Денчев спаси удари на играчи на Шльонск, останали очи в очи с него. За "железничарите" резервата Аристот имаше претенции за извършено нарушение срещу него в наказателното поле, но турският рефер не отсъди дузпа.

Пак той в 74-ата минута отправи слаб удар от много добра позиция, като с левия крак стреля право във вратаря на Шльонск. В четвъртък Локомотив ще играе контрола с втородивизиония унгарски Дороги.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка