Испанският топ рефер Алберто Ундиано Майенко ще свири реванша между Милан и Лудогорец от елиминациите в Лига Европа. Италианците победиха с 3:0 в Разград, а в четвъртък 22:05 часа приемат разградчани.

Характерно за работата му е, че предпочита по свободната игра и често разговаря с футболистите преди да им покаже картони.

Майенко вече е свирил двубой на разградчани в Европа - 2:2 при гостуването на Виктория Пилзен през 2016 година. Тогава Кешерю изравни с гол в последните минути, а домакините имаха претенции за няколко отсъждания на испанеца.

Съдията обаче е по-познат у нас и от легендарните дузпи срещу Стяуа за първото влизане на Лудогорец в Шампионската лига, когато защитникът Козмин Моци прати разградчани в груповата фаза след феноменални намеси като вратар.