Две ремита в четвъртия кръг оставиха заплетена ситуацията в група „I“ на Лига Европа, след като с нищо не промениха временното класиране.

Малмьо завърши 1:1 с гостуващия Сарпсборг 08. Патрик Мортенсен (63) изведе гостите от Норвегия напред в резултата след пас на Халворсен, но Маркус Антонсон (67) бързо изравни за шведите.

В другия мач белгийският Генк измъкна точка у дома срещу Бешикташ след късен гол за крайното 1:1. Рикардо Куарешма (16) се разписа за „орлите“ от Истанбул още през първата част след подаване на Пектемек, но малко преди края норвежецът Сандер Берге (87) изравни за „бизоните“ след асистенция на Хейнен.

След двете равенства Генк е лидер със 7 точки, следван от Сарпсборг 08 и Малмьо с по 5, а Бешикташ е последен с 4.