Кьолн постигна минимален успех с 1:0 като домакин на Арсенал в мач от група "Н" на Лига Европа и така запази шансовете си за класиране в следващата фаза на надпреварата. Двубоят бе без значение за лондончани, които са лидери в класирането с 10 точки и вече си бяха осигурили място на 1/16-финалите.

Единственият гол в срещата падна в 62-ата минута, когато точен от дузпа бе Гюраси.

Така германците стигнаха до втори пореден успех в турнира и вече имат актив от 6 точки на 3-ото място в класирането. С толкова е и вторият Цървена звезда, който направи 0:0 като гост на четвъртия БАТЕ (Борисов) (5 точки).

В последния кръг от груповата фаза Цървена звезда приема Кьолн, докато БАТЕ гостува на Арсенал. Именно тогава ще стане ясно кой ще последва "артилеристите" на 1/16-финалите.