Левски загуби с 2:3 от Монтана в приятелски мач на "Георги Аспарухов".

"Сините" бяха без голяма част от основния си състав, а резервите ядосаха треньора Славиша Стоянович още в 6-ата минута, когато Монтана поведе с гол на Сергей Георгиев .

Левски пое инициативата и до почивката водеше с 2:1 с попадения на Кабов и Паулиньо, като двамата пропуснаха още няколко възможности.

Минути след подновяването на играта Монтана изравни след грешка на Антъни Белмонт, а Атанас Илиев вкара за 2:2. След час игра бранителят на Левски Луи Нганьони се контузи и напусна терена, четвърт час преди края Монтана отново поведе след грешка на отбраната на Левски и попадение на Борислав Дамянов.

Winbet - победата е емоция! (18+)

Левски: 89. Кръстев, 2. Нганиони, 3. Белаид, 6. Найденов, 7. Паулиньо, 9. Буш, 10. Ривалдиньо, 20. Нашименто, 28. Яблонски, 77. Юруков, 93. Кабов

Монтана: 1. Орлинов, 2. Попов, 3. Айтов, 21. Трифонов, 5. Цонков, 13. Йорданов, 14. Гавов, 7. Рамадан, 11. Д. Георгиев, 22. С. Георгиев 17. Мисяк