За скандална ситуация след мача Левски - Ботев (Враца) (1:3) на стадион "Георги Аспарухов" разказва "Меридиан Мач". Според изданието защитникът на Левски Аймен Белаид е нахлул в съблекалнята на гостите и е опитал саморазправа със звездата на тима Валери Божинов.

Тунизиецът е връхлетял, докато врачани празнували знаменития си обрат и се е нахвърлил с обидни думи към голмайстора на Ботев, разказали очевидци. Божинов и Белаид си разменили реплики още на на терена преди това и съчетанието със загубата е отприщила агресията у Белаид. Треньорът на вратарите на Ботев Илиян Василев обаче се намесил и изхвърлил тунизиеца от съблекалнята.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Пропускът на Тиам от Левски в 65-ата минута пък накарал треньора на гостите Сашо Ангелов пророчески да се обърне към скамейката и да обяви, че щом и такива удари не влизат, то врачани няма как да загубят. 14 минути по-късно Божинов вкара и втория си гол в срещата, а съименникът му Домовчийски окончателно реши изхода на мача малко по-късно.