Левски продължава да изпуска талантливи футболисти от школата си. Поредният, който избра да напусне "Герена", е синът на треньора на Локомотив (София) Явор Вълчинов - Мартин. Младият атакуващ халф е преминал под крилото на татко си и вече бележи голове с екипа на "железничарите". Вълчинов-младши не е единственият, който Левски изпуска тази зима. Наскоро в Лудогорец преминаха Тихомир Найденов и Георги Николов, родени 2002 година.

Локомотив (София) днес надви с класическото 3:0 третодивизионния Германея (Сапарева баня) в село Склаве. Победата е четвърта поредна за "железничарите", които в предишните си три мача се справиха още с Хебър (3:2), Пансерайкос (2:0) и Ботев (Враца) - 6:2.

Точни срещу Германея днес бяха голмайсторът Димитър Георгиев и Владислав Мисяк през първото полувреме, както и синът на треньора на Локомотив Явор Вълчинов. В 73-ата минута младокът Мартин Вълчинов се разписа от дузпа за крайното 3:0.

Мачът беше последен за "железничарите" от лагера им в Сандански. Отборът се прибира в София.