Черно море отстъпи с 0:2 домакинството си на Левски в мач от 7-ия кръг на Елитната група до 15 години, игран на стадион “Корабостроител” под Аспаруховия мост.

Гостите от София поведоха в резултата в 21-ата минута, а до почивката нов гол не падна.

През втората част “моряците” се хвърлиха в предни позиции, за да търсят изравнително попадение, но така и не успяха да създадат сериозна опасност пред вратата на Левски.

Най-чистото положение за варненци дойде след центриране от корнер в средата на второто полувреме. Милен Николов успя да отклони топката на първа греда, а кълбото се отби в страничния стълб на вратата на “сините”.

В последната минута на мача след центриране от корнер топката бе изчистена, а футболист на Левски успя да изпревари бранителите на “моряците” и със самостоятелен пробив през центъра, останал очи в очи с Ангел Дочев не сгреши, оформяйки крайното 2:0.