Нападателят на Левски Станислав Костов вкара два гола при победата с 4:1 над Ботев (Пловдив). след двубоя той отдаде дължимото на треньора Славиша Стоянович, който е казал правилните думи на почивката при резултат 1:1.

"Бяхме по-добрият отбор, играхме по-добре, вкарахме повече голове, закономерна наша победа. Славиша Стоянович ни каза много хубави думи, много точни думи на почивката. Излязохме за второто полувреме, вкарахме още три гола. Имаме шампионски манталитет.

Всеки мач е важен, трябва да печелим всеки мач. Показахме характер след отпадането за купата. Гледаме напред, мач за мач.

Ако дойде трети гол за хеттрик, добре дошъл, живи и здрави. Чака ни сега труден мач, ще дадем всичко от себе си и с малко късмет ще се поздравим с успех", каза Костов.